ASZA1000
Dozator senzorial de sapun lichid si dezinfectant pentru maini alb 1000 ml
In stoc 251 db
Producător:
ALPHA
Producător:
ASZA1000
Reumpleți:
Rezervor reîncărcat
Reducere de cantitate:
5  db
5
10  db
10
20  db
15
db
RAKTÁRON
251 db
A termék raktáron van, a kiszállítási idő 1 - 2 munkanap.
Dozator de săpun lichid și dezinfectant pentru mâini cu senzor ASZA1000
Oferte pachet
Produse similare
Detalii
- gelul dezinfectant pentru mâini poate fi eliberat folosind o pompă de săpun lichid
- Senzor infrarosu precis
- Dozare precisa
- Funcționare fiabilă de economisire a energiei, până la 80.000 de utilizări cu aceeași baterie
- Fereastră mare de vizualizare pentru o programare ușoară a reumplerii
- Aspect modern
- Recipient de 1000 ml, fără scurgeri, reîncărcabil
- Functioneaza cu 4 baterii pentru bebelusi de 1,5 V "C" (nu sunt incluse)
- Poate fi folosit si cu un adaptor AC-DC (nu este inclus)
- Dimensiuni: 280 mm (miez) x 150 mm (latime) x 100 mm (adancime)
- Poate fi folosit: in toalete, institutii medicale, institutii de invatamant, magazine universale
- Dozare reglabila Gel/sapun lichid cu cap: 0,5ml / 1 ml
- Dozaj reglabil: cu cap de pulverizare: 0,4 ml / 0,8 ml
INSTRUCȚIUNI DE UTILIZARE
Date
Tip de produs:
Dozator de sapun lichid
Materii prime:
Plastic
Operațiunea:
Automat
Culoare:
Alb
Comentariu:
Imaginea poate diferi de realitate
EAN:
VTSZ:
Capacitate:
1000 ml
Lungime:
100 mm
Lăţime:
150 mm
Înălţime:
280 mm