Adaptor pentru dozatorul de dezinfectant ASZA1000
  1. Dozator automat de dezinfectant pentru maini, dozatoare de sapun lichid cu senzor, gel, spray
  1. Dozatoare din plastic
  2. Dozator automat de dezinfectant pentru maini, dozatoare de sapun lichid cu senzor, gel, spray
Numar articol:
ASZAADAPTER
In stoc 173 db
Producător:
ALPHA
Producător:
ASZAADAPTER
db
RAKTÁRON
173 db
A termék raktáron van, a kiszállítási idő 1 - 2 munkanap.
Oferte pachet
Produse similare
Detalii
Adaptor pentru dozatorul de dezinfectant TATEX
- Adaptor AC-DC
- 220V - 6V
- Compatibil cu dozatoarele de dezinfectant TATEX
Date
Comentariu:
Imaginea poate diferi de realitate
Lungime:
100 mm
Lăţime:
70 mm
Înălţime:
70 mm