CJ1003CG
Losdi dozator sapun lichid argintiu 0,9 litri
In stoc 7 db
Producător:
LOSDI
Producător:
CJ1003CG
Reumpleți:
Rezervor reîncărcat
Reducere de cantitate:
5  db
5
10  db
10
20  db
15
db
RAKTÁRON
7 db
A termék raktáron van, a kiszállítási idő 1 - 2 munkanap.
Oferte pachet
Produse similare
Detalii
- Losdi dozator sapun lichid argintiu 0,9 l
- dozator de sapun lichid
- 0,9 litri
- plastic ABS
- argint
- poate fi închis
- 250 (miez) x 126 (adancime) x 100 (latime) mm
Date
Tip de produs:
Dozator de sapun lichid
Materii prime:
Plastic
Operațiunea:
Manual
Culoare:
Argint
Comentariu:
Imaginea poate diferi de realitate
EAN:
VTSZ:
Capacitate:
900 ml
Lungime:
126 mm
Lăţime:
100 mm
Înălţime:
250 mm