KW7261500
Dozator de sapun lichid din otel inoxidabil 500 ml
Disponibil pentru comanda
Producător:
ALPHA
Producător:
KW7261500
In colectie:
50 db
db
Oferte pachet
Produse similare
Detalii
- Dozator sapun lichid inox 500 ml
- dozator de sapun lichid
- oţel inoxidabil
- luminos
- Rezervor reîncărcat de 500 ml
- 95 (latime) x 57 (adancime) x 150 (miez) mm
- 50 buc/cutie
Manual de utilizare al distribuitorului de săpun din oțel inoxidabil
1. Umplerea dozatorului
Dozatoarele sunt concepute pentru a fi utilizate cu săpun lichid cu PH neutru
Nu utilizați cu lichide excesiv de subțiri.
Nu utilizați produse de curățare abrazive sau de lustruit pe suprafață.
2. Întreținerea dozatorului.
Pentru ca dozatorul să arate bine, acesta trebuie curățat în mod regulat.
Îndepărtați depunerile maro de pe pompă și orificiul de umplere cu o perie și apă cu săpun.
Date
Tip de produs:
Dozator de sapun lichid
Materii prime:
Oţel inoxidabil
Operațiunea:
Manual
Culoare:
Oţel
Comentariu:
Imaginea poate diferi de realitate
EAN:
VTSZ:
Capacitate:
500 ml
Lungime:
57 mm
Lăţime:
95 mm
Înălţime:
150 mm