Adapter ASZA1000 fertőtlenítőszer adagolóhoz
  1. Automata szappan és kézfertőtlenítő adagolók
  1. Adagolók
  2. Automata szappan és kézfertőtlenítő adagolók
Cikkszám:
ASZAADAPTER
Raktáron 173 db
Gyártó:
ALPHA
Cikkszám:
ASZAADAPTER
db
RAKTÁRON
173 db
A termék raktáron van, a kiszállítási idő 1 - 2 munkanap.
Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
Leírás
- AC-DC adapter
- 220V - 6V
- ASZA fertőtlenítőszer adagolókkal kompatibilis
Adatok
Megjegyzés:
A kép a valóságtól eltérhet
Hosszúság:
100 mm
Szélesség:
70 mm
Magasság:
70 mm