Csepp fogó műanyag ASZA1000-es adagolóhoz
  1. Automata szappan és kézfertőtlenítő adagolók
  1. Adagolók
  2. Automata szappan és kézfertőtlenítő adagolók
Cikkszám:
ASZACSEPP
Raktáron 146 db
Gyártó:
ALPHA
Cikkszám:
ASZACSEPP
db
RAKTÁRON
146 db
A termék raktáron van, a kiszállítási idő 1 - 2 munkanap.
Csomagajánlatok
Kiegészítő termékek
Adatok
Termék típus:
Adagoló állvány
Alapanyag:
Műanyag
Szín:
Fehér
Megjegyzés:
A kép a valóságtól eltérhet
Kapacitás:
800 ml
Hosszúság:
100 mm
Szélesség:
140 mm
Magasság:
200 mm